Masz pytania?
Współpracujemy:




Prosty, lekki i nietypowy niezbędnik. Nóż, widelec i łyżka w jednym elemencie. Produkt zaprojektowany przez skandynawskiego projektanta Joachima Nordwalla. Wyprodukowany przez szwedzką firmę Light My Fire z bardzo wysokiej jakości tworzywa Tritan.
Dzięki swoim wymiarom nie zajmuje wiele miejsca i bez problemu możemy mieć go zawsze przy sobie, obojętne czy w puszczy, czy w miejskiej dżungli. Tworzywo Tritan jest elastyczne i mocne, nie ma obawy o łatwe zniszczenie Sporka - to nie jest tani jednorazowy widelec. Można używać go do mieszania potraw na teflonowych patelniach - nie uszkadza powierzchni. Dzięki brakowi zakamarków jest łatwy do utrzymania w czystości, ponadto odporny na mycie w zmywarce. Wyraziste i soczyste kolory utrudniają zapomnienie niezbędnika po biwaku na leśnej polanie.
Dane:
- rozmiar Original - 17 cm, waga 19 gram
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz recenzjęWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
Klienci polecają również: